Narvi Steam Master

Narvi Steam Master malkine krosneleŠiandien tai geriausia malkinė krosnelė . Steam Master krosnelės ypatybė – šilumos akumuliacija dėl didelio kiekio akmenų ir šiluminio gaubto.

Šios krosnelės akmenų konteineryje telpa iki 100 kg akmenų.Kūrenimo metu šiluminio gaubto durelės būna uždarytos. Šiluma labai gerai išsilaiko dideliame kiekyje akmenų ir nedžiovina oro saunoje.   Užkūrus krosnelę, kaitintis bus galima jau po 1-1,5 valandų.

Kadangi krosnelės akmenų konteineris uždaras, ją galima statyti tiek didelėje, tiek mažoje pirtyse. Garas visada bus gausus ir švelnus.

Viršutinė pakuros dalis ir vamzdžiai pagaminti iš ypač stipraus plieno COR-TEN . Pakuroje yra 25 mm storio ugniai  atsparios  plytos.

Krosnelės korpuso ir gaubto paviršiai padengti  tvirta emale.

Dangtis leidžia reguliuoti pirtyje temperatūrą, tai yra, jei kūrensite atviru dangčiu bus labai karšta pirtis (kaip su bet kuria kita atvira krosnele) - SAUNA, jei kūrensite uždaru dangčiu bus labai karšti akmenys ir daug gero garo prie pakankamai vėsios pirties (70-80 laipsnių)- PIRTIS SU VANTOM arba rusiška pirtis.

 

Modelis Narvi Steam Master
Pirtims, m3 (min-max) 10 - 25 m3
Krosnelės matmenys (aukštis, gylis, plotis) 1000 x 470 x 520 mm
Akmenų kiekis, kg 100kg
Svoris, kg 110kg
Durelės Emale dengtas plienas su nerudijančio plieno apdaila
Pakura Vidinė
Vandens bakas Nėra galimybės prijungti boilerį
Pakuros viršus 8mm COR-TEN plienas