Parafino alyva Stelon, 3L

Apsauginė priemonė pirčių gultams ir dailylentėms nuo drėgmės ir nešvarumų.

35,00 €

Aprašymas

Alyva įsigeria į medieną ir palieka minkštą apsauginį sluoksnį. Apdorotus paviršius lengva išlaikyti higieniškai švarius. Bespalvis, bet gali keisti medienos atspalvį. Pritaikymas: pirčių suoliukai, dailylentės ir kiti mediniai paviršiai pirtyse.

Išeiga: 8-15 kv.m./1L

Skiediklis ir įrankių valiklis: vanduo.

Naudojimo instrukcija: nešvarias lentas nuplaukite ir leiskite išdžiūti. Labai purvinus ir patamsėjusius suoliukus pašlifuokite. Priemonę užtepkite teptuku arba švariu skudurėliu ir leiskite įsigerti į medieną. Jeigu visa priemonė įsigeria, tuomet užtepkite pakartotinai. Užkaitinkite pirtį ir skudurėliu pašalinkite nuo paviršiaus priemonės likutį.

Džiuvimo trukmė: priemonė įsigeria į medieną. Įsigėrimo trukmė priklauso nuo medienos.

Dažymo sąlygos: paviršius turi būti sausas, oro temperatūra ne žemesnė kaip +5C, santykinis drėgnumas ne didesnis kaip 80%.

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite priemonės į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ir dirvą. Tuščius indelius atiduokite perdirbimui arba į sąvartyną. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. SAUGOKITE NUO VAIKŲ. SAUGOKITE NUO ŠALČIO!

Papildoma
informacija

Išeiga

8-15 kv.m./1l

Skiediklis įrankių valiklis

vanduo

Džiuvimo trukmė

priemonė įsigeria į medieną. Įsigėrimo trukmė priklauso nuo medienos.

Aplinkos ir darbo sauga

Nepilkite priemonės į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ir dirvą. Tuščius indelius atiduokite perdirbimui arba į sąvartyną. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones.

Svarbu!

Saugokite nuo vaikų ir šalčio.

Išeiga

8-15 kv.m./1l

Gamintojas

Stelon OY

Šalis

Suomija

Panašios prekės