Parafino Alyva Tikkurila Laudesuoja, 1L

Apsauginė priemonė pirčių suoliukams nuo drėgmės ir nešvarumų.

20,00 €

Aprašymas

Supi Laudesuoja – apsauginė priemonė pirčių suoliukams nuo drėgmės ir nešvarumų.  Ši parafino alyva įsigeria į medieną ir palieka minkštą apsauginį sluoksnį.

Apdorotus paviršius lengva išlaikyti higieniškai švarius. Bespalvis, bet gali keisti medienos atspalvį.

Pirtims naudojama lengva mediena yra labai porėta ir dėl to tepli medžiaga. Į medieną įsigėrusį purvą visiškai pašalinti galima tik mechaniškai. Pirtyje naudojamos dviejų tipų medienos apsaugos priemonės, tai:Medienos apsaugos priemonės parafino aliejų pagrindu. Šios priemonės įsigeria į medieną ir uždaro jos poras – purvas lieka viršuje. Šia priemone apdorota mediena lengvai valosi muilo tirpalu. Labai įsisenėjusį purvą galima valyti ir kitomis priemonėmis, tačiau po to būtina gausiai nuplauti vandeniu, gerai išdžiovinti ir iš naujo nutepti šiomis priemonėmis. Keičia medienos spalvą, ji tampa sodresnė, išryškėja rievės (drebulė pilkėja). Malonu tai, kad po apdorojimo lieka natūralus medinis paviršius. Savo klientams rekomenduojame ja dengti visus paviršius.

Papildoma
informacija

Pritaikymas

Pirčių suoliukai ir kiti mediniai paviršiai pirtyse

Išeiga

8-15 kv.m./1L

Skiediklis įrankių valiklis

Vanduo

Naudojimo instrukcija

nešvarias lentas nuplaukite ir leiskite išdžiūti. Labai purvinus ir patamsėjusius suoliukus pašlifuokite. Priemonę užtepkite teptuku arba švariu skudurėliu ir leiskite įsigerti į medieną. Jeigu visa priemonė įsigeria, tuomet užtepkite pakartotinai. Užkaitinkite pirtį ir skudurėliu pašalinkite nuo paviršiaus priemonės likutį.

Džiuvimo trukmė

Priemonė įsigeria į medieną. Įsigėrimo trukmė priklauso nuo medienos

Aplinkos ir darbo sauga

Nepilkite priemonės į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ir dirvą. Tuščius indelius atiduokite perdirbimui arba į sąvartyną. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones.

Svarbu!

Saugokite nuo vaikų ir šalčio.

Talpa

1l

Išeiga

8-15 kv.m./1L

Gamintojas

TIKKURILA PAINTS OY

Šalis

Vantaa, Suomija

Panašios prekės